MOBILNINET.CZ: Microsoft Security Essentials Error: 0x8004FF84

Microsoft Security Essentials Error: 0x8004FF84

Instalace microsoft security Error: 0x8004FF84
Jednoduché řešení

Upozornění...přečtěte si to pokud tomu rozumíte.

Ovšem rychlé odstranění chyby jsem provedl úspěšně pomoci prográmku Fix It...který nabízí Microsoft na svých stránkách!

Při problémech s instalací se může hodit některé postupy v textu dále...(přeloženo strojově z anglického textu!)

Pokud pokus o instalaci MSE byl ukončen s Microsoft Security Essentials chybou instalace, postupujte jak je navrženo v následujících odstavcích. MSE kontroluje instalační balíček pro pravosti systému Windows před pokračováním v instalaci. Pokud vaše kopie systému Windows není pravá, nelze nainstalovat Microsoft Security Essentials. Instalace vyzve vás, že kopie systému Windows není pravá, a tudíž nelze nainstalovat. V takovém případě se můžete obrátit na dodavatele, aby se vaše Windows nahradit originální kopii.

Pokud MSE projde Windows ověření a stále instalace ukončí s chybou 0x80070643, budete muset zkontrolovat další faktory.

1 Zkontrolujte, zda máte jakékoliv jiné antivirové dárek na vašem počítači. Pokud ano, odstraňte ji pomocí Odinstalovat v příslušném Všechny programy podmenu (například pokud máte AVG nainstalován, přejděte na příkaz Všechny programy a otevřete AVG SUB MENU). Pokud není možnost odinstalování, otevřete Ovládací panely -> Přidat / Odebrat programy a potom odinstalovat antivirus. Všimněte si, že Přidat / Odebrat program možnost využívá Windows Uninstaller, které mohou vysledovat pouze hlavní prvky třetích stran antiviru odstranit. Velmi často zanechává stopy na antivirus ve formě položek registru a rozličné soubory rozloženo na pevném disku. Chcete-li tyto zbytky, použijte CCleaner nebo jakýkoli jiný dobrý počítačový čištění software. Pamatujte si, že CCleaner má různé možnosti, jak vyčistit pevný disk a registr. Používám obojí. Po vyčištění počítače, restartujte a zkuste nainstalovat MSE znovu. Pokud se zobrazí Microsoft Security Essentials Chyba instalace, budete muset zkontrolovat, zda Instalační služba Windows Installer je nad 3,1, a pokud je spuštěna.

2.1 Chcete-li zjistit Instalační služba Windows Installer verze, přejděte do C: \ Windows \ System32 pod Windows XP. Klikněte pravým tlačítkem myši na Msiexec.exe a klikněte na Vlastnosti pro kontrolu verze. Pokud je nižší než 3,1, připojení k webu Windows Update pomocí menu Nástroje v aplikaci Internet Explorer. Na webu Windows Update, klikněte na možnost Vlastní a pokud jsou předkládány s různými součástmi, klikněte na Clear All odznačit všechny položky. Vyberte Instalační služba Windows Installer a klepněte na tlačítko Zkontrolovat a nainstalovat aktualizace v horní části stránky. Po instalaci, restartujte počítač a zkontrolujte, zda Instalační služba systému Windows je spuštěna.

TIP: Pokud si chcete stáhnout Windows Installer 3.1 a ne jeho nejnovější verzi, můžete si ji přímo z této stránky .

2,2 Nemusíte zkontrolovat verzi Instalační služby systému Windows ve Windows Vista nebo Windows 7 tak, jak přijdou s verzí 3.1. Chcete-li zkontrolovat, zda je Instalační služba systému Windows je spuštěna, otevřete Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Služby. Přejděte dolů na Instalační službě systému Windows a poklepejte na něj. Je služba je zobrazen jako Zastaveno, klikněte na Start a spusťte instalační program MSE (viz obrázek). Měli byste být schopni nainstalovat MSE bez Microsoft Security Essentials chybu instalace. Pokud stále nemůžete nainstalovat Microsoft Security Essentials, musíte kontaktovat technickou podporu společnosti Microsoft pro MSE .

Odinstalace
Chcete-li odinstalovat Microsoft Security Essentials, můžete použít Přidat / Odebrat programy v Ovládacích panelech. Přidat / Odebrat programy možnost volání Windows Uninstaller, takže nebudete mít žádný problém při odebrání Microsoft zabezpečení. V případě Windows Uninstaller představuje nějaký problém a nelze odinstalovat Microsoft Security Essentials, budete muset odstranit klíč z registru systému Windows a potom znovu nainstalovat MSE jej odinstalovat správně. To je, jak odinstalovat Microsoft Security Essentials, pokud Přidat / Odebrat programy nepomůže v prvním stupni:
Klikněte na nabídku Start a zvolte Spustit (nebo stiskněte tlačítko Windows + R). Získáte dialogové okno Spustit. Zadejte příkaz regedit a stiskněte klávesu Enter. Editor registru systému Windows se otevře. Přejděte na klíč

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ Microsoft Security Essentials
a odstranit ji. Po odstranění klíče, nainstalujte Microsoft Security Essentials a pokuste se odstranit ji pomocí ovládacího panelu Přidat / odebrat programy znovu. Pokud je úspěch, jste dobří jít.

DŮLEŽITÉ: Výše zahrnuje provedení změn v registru Windows. Ujistěte se, že jste vytvořit bod obnovení systému před pracovat s registrem. Můžete také zálohovat celý registr pomocí nejlepší způsob zálohování registru .

Poznámka: Ujistěte se, že jste nainstalovat nějaký antivirus plus antispyware v počítači po odebrání Microsoft zabezpečení.
-
Microsoft Security - ručně odinstalovat Microsoft Security Essentials

Tato část vysvětluje, jak odstranit Microsoft cenný papír, který je, jak
odinstalovat Microsoft Security Essentials, pokud jste schopni ji znovu nainstalovat po odstranění výše uvedeného klíče registru.

Někdy můžete dostat Microsoft Security Essentials Chyba instalace při pokusu přeinstalovat to po odstranění klíče registru uvedené v první části. V takovém případě klikněte na ikonu Tento počítač v okně Regedit a stiskněte F3. Do textového pole zadejte Microsoft Security Essentials a stiskněte F3 znovu (viz obrázek). To je vlastně vyhledávací nástroj, který vám pomůže najít všechny výskyty MSE v systémovém registru. Klávesou F3 najít další výskyt po odstranění každý klíč. Mějte na vyhledávání pro všechny instance MSE a odstranit každý klíč, který obsahuje odkaz na Microsoft Security Essentials (zahrnuje startu Windows položky). Po odstranění všech Microsoft Security Essentials klíče z registru systému Windows, zavřete Editor registru systému Windows. Odtud, postupujte podle uvedených kroků pečlivě - k odstranění Microsoft Security:

- Pokud pracujete v systému Windows Vista nebo Windows 7, přejděte na následující adresář a zkopírujte mseInstall.log některých bezpečné místo:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Microsoft Security Essentials \ Support

Vraťte se do C: \ ProgramData \ Microsoft a odstranit složku Microsoft Security Essentials.

- Pokud pracujete v systému Windows XP, najdete msseInstall.log v následujícím umístění:

C: \ Documents and Settings \ All Users \ Data aplikací \ Microsoft \ Microsoft Security Essentials \ Support

Po zkopírování protokol, odstranit Microsoft Security Essentials složku. To je, jak odinstalovat Microsoft Security Essentials v případě, že nejste schopni odinstalovat MSE pomocí Přidat / Odebrat programy.

Proč jsme soubor protokolu: Nyní, když víte, jak odstranit Microsoft Security, můžete nainstalovat nějakou jinou antivirus! Pokud se instalace vytvoří problém, může to znamenat, že že části MSE jsou stále bydliště na vašem počítači. Chcete-li se ujistěte, budete muset kontaktovat MSE péče o zákazníky . Mohou vás požádat o souboru protokolu předtím vám pomůže. To je důvod, proč jsme se uložit protokol.

Pokud pracujete v systému Windows XP, najdete msseInstall.log v následujícím umístění:

C: \ Documents and Settings \ All Users \ Data aplikací \ Microsoft \ Microsoft Security Essentials \ Support 

Zdroj: Microsoft přeloženo strojově pomocí Google

Oblíbené příspěvky co se tady nejvíc čte

TADY NAJDETE CO POTŘEBUJTE, JSOU TO ŠTÍTKY.....

7 000 000 776833333 ABBA ACTA AdBlock Adobe Flash Player AdSense Agent Áji Aktualizace Alcatraz Alert Alex Alvarová Allison Crowe Alternativní medicina AM-Deadlink Ambulance Amerika AMERIKA počítače AMOR UT LACRIMA Amundsen-Scott South Pole Station Andělé Android Angelina Werich Anonymní Anonymous Antarctica Antarktida Aplikace APPLE Apple story Aristoteles Ashampoo Astronomie ASUS N Series Ateroskleróza Audiobankomat Backdoor Beethoven Symphony Benchmarky BFU Bible Bílá růže BlackBerry Blbec a deprivace Blogeři sobě Blogger Bouře Božejáci Boží muka Brambory Brilianty Browser Addon bubble nebula Bug Opera Bůh Slunce Buněčné receptory Bylinky Cannes CANON Captcha CELINE DION Cenzura Cesta pro lásku Cestování Cruise Rekreace Dovolená Cesty Cibule Cinderella Církve Citace a inspirace Citáty Citáty a moudra Civilizace Clickbait Co je psáno Cookie Crawler Čaj o páté ČS George Čtyřčata ČVUT Dalekohledy Databáze Datové přenosy Debaty a názory Dělání Demokracie Den pro tebe Deprese Deprivace a skupinová hloupost Deprivanti Desktop Deštivý den Děti Dětská radost Dětství Dezerty Dezinformace Diagnostika Diamanty Digitalizace Digitální Fotoaparáty Disk Diskuze a debaty Divoký horský tymián Dlouhá cesta Dobro a jeho světlo Dobrý voják Dobrý vtip! Donald Trump Dopisy Download Opery Mini Dr WEB Dr. Watson - chyby Dr. Watson - windows kód chyby 805306296 Drahé kameny Drogy DRONY Dvojčata a housle Editace a styl psaní příspěvků El Condor Pasa Elektronická paměť Email Energie externí disk Facebook Fake News Fantasie FAQ Často kladené otázky Feedback Fernando Lopez Filmy firewall Flame Flash Opera Firefox IE Flejberk Flirt Fotky Fotografie Fullereny G mail G+ G+ notifikace v Opeře Galaxy Nexus Geek Genius loci Gif Goodbye My Lover Google Google AdSense Google Analytics Google Chrome Google instant Google TV Google+ Groupthink gug.cz Guru Hacker Haddaway hardware HELIGONKY Helikoptéra Hesla Historie History and Publicity Hněv milenců Hoax Homeless Hosting Houbaření Hovězí pečeně Hovězí pečeně na cibuli Huawei Humor Humor a vtipy Humor a vtipy nebo moudra Hvězdokupa Hvězdy Hydepark o internetu Hyperkinetická porucha hypnotika Chaos Charlie Chkdsk Chlad zimy Cholesterol Chtíc aby spal Chybová hlášení In Vino Veritas Inbox INDECT Informace Inovace Speed Dial Intel Inteligence Internet Internet a sociální pathologie člověka iOS iPad IPhone iTunes Iveta Bartošová Jak na to Jaro Jaroslav Maxmilian Kašparů Java Je to sci-fi? Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jídlo Jiří Vašíček Jít pro lásku John Denver Jordánsko Josef naše láska Judith Durham The Seekers Kachna Kalifornie Kamenný most KAMERY Kančí guláš Kapradí Kardiovaskulární zdraví Karel Kryl Karel Kryl a Láska bláznivá Karel Schwarzenberg Kariera Karikatura KASPERSKY Keep smiling Kemel Klávesové zkratky knihy Kocourek Kočička Kodová označení verzí Opery Koledy Kolotoč svět Komentář komentáře Kongres Konopka obecná Kontakty Kontrola disku a pokus opravy Kopírování Korsika Kosmos Kostival lékařský Krajina Krásné je žít Krásné ženy Krizová linka Kruh Užitečné příspěvky Křivka obecná KVĚTA FIALOVÁ Květy Kvítek jabloňový La Roux Láska Lásky čas Lavičky Legrace Lékař Leonardo da Vinci Les Lesní jahody Léto Lež LG Líbej mě Lída Baarová Lidové písně Lidský život Life at Google Lindsey Stirling Lobing Logitech Londýn Lorem Ipsum Loudá se půlměsíc Lov Love Story Lovecký pes Lovu zdar Máj malware Maminka Manicko depresivní syndrom Marcus Tullius CICERO Marie Rottrová Maturita Medicina Meditace Memy Měsíční noc MEXICO Microsoft Milenci Mireille Mathieu Mix videa Mobilní internet Mobilní komunikace (kecálky) a ostatní Modlitba Modrá knížka Modrý sarafán Modříny Moldau Smetana Moře Motivace Motorola Moudra Moudro pro tento den Moudrost Mouse Mozilla Firefox a Chrome Mozilla Firefox Europe Murphyho zákony Music and Humor Myslivost MySQL Myšlenka dne Myšlenky jsou svobodné Na stojáka Naše kuchyně NATO nebo skutečnost? Nefunkční bezpečnostní hláška Nemoci News Nexus Nexus 7 Nikon Nikon Coolpix S8200 No milk today Novinky Novinky v hudbě NVidia O koni a Adsense O Popelce O Shenandoah O zdraví Obama Obdiv Objevy Odinstalace lišty Ochrana soukromí Oktoberfest Once Upon A Time In The West OneNote Open Source Opera Opera 10 Alpha Portable Opera 10 Final Portable Opera 10.0 Final Opera 10.10 Unite Opera 10.60 Opera 10.63 Final Opera 11.50 Opera 11.60 Opera 11.64 Opera 12 Opera 12.02 Opera 12.12 Opera 12.50 Opera 9.5 Portable Opera extensions Opera Mini 4.4 Opera Mini 5 Opera Mini and Opera Mobile browser Opera Portable Opera Události Názory Diskuse Operační systém OperaPortable 11.64 Opravy nastavení prohlížeče Opera Opravy poškozených souborů Optika Osobnost Otčenáš Ovidius Ovladače Page Rank Paleo Panda Update Parkinson Patrick Zandl Paul Anka Diana Pavel Kysela PC Peníze Permutace Perský kocourek Sammuel Peru Petr Novák Petra Phishing Phishing neboli rybaření u Bank a Opera Pippa Pirati.cz Pirátství Pivo Placebo Počítače a notebooky Počítačová myš Poděkování Podzim Poezie Pohádka Policejní vir Policie Politika Poradna pro bloggery Google POSEDY Pošta pro vás Pozitivní myšlení Poznámky Pravda Prevence a zdraví Pro přehled Mapa stránek Opery Orientace Proces wuauclt.exe Prodaná nevěsta Profil Programování Prohlížeč Google Chrome Prohlížeč Opera Propagace Opery Propagace Opery Video úvod do bloggu Prostřeno Přátelé Přátelství Předehra Příroda Příroda a my Příroda kvete Přítel Psychiatrie Psychopatie v praxi Ptáci Ptáci na zahradě Ptáček Ptačí zpěv Racek Radiová obloha Radkin Honzák Radost Radůza Rakovina prostaty (CaP) Rande Rangers Rath a sedmimilionová krabice Realizace Rebelové - Mně se líbí Bob Reklama Renata Reset Reset profilu Chrome Reset profilu Opera Rick Astley Rodina Roman Šebrle Roň slzy Router Rozdováděný hradní bača Rozšíření Opery rozšíření pro Operu Rozšíření Source pro Operu Rozum Rudý Ryby Řešení problémů Řešení problémů OPERA Římská mythologie Safari Sametová revoluce Sammuel Sammuel perský kocourek Screenshot Sdílení security Servis24 Setřídění záložek Schemer Silvestr Sites Google (weby) Skupinová hloupost Skype Sladké višně Slovensko Slunečné odpoledne Slunečné ráno Sluneční erupce a aktivita Sluneční toulky v přírodě Slunečný den Smartphone Smazání Facebooku Smích Smluvní Sněhurka Sociální patologie Sociální příčiny irracionality Sociální sítě Sociopatie Softskills Software Sokrates Solární lavička Soubory .OGG Soukromé Spam Spánek Sport Správce vyhledávačů spyware Srdce jako kámen Srnčí guláš Sršeň Stahování Start Stáří Statečnost Street View Stres Stromy studentské Suguperge! Sdígilígim naga wegeb! Svatba Světlo Svoboda Svobodný internet Syrenia Šablona proti spamu Šampaňské Škola Šperky Šťastné dětství Štěstí Švejk Švýcarský salašnický pes Tajné služby Tam na východě Technické spekulace Technologie Telefony Tenkrát Teotihuacan The Cranberries - Zombie The Moon Měsíc The New York Times Tipy Tipy a návody Translator Google Trojan Trolling Trpajzlíci Trubka Tři oříšky... Twitter U bankomatu u Křížku U řeky U vody U Zborova Učitel Unwand Upgrade USA Úsměv Úsměv Anny Úsměv pro mne Úvod a přivítání Václav Havel Vajíčka Vanessa Mae Vánoce Věda Vědomí a podvědomí Velikonoce VENEZUELA Verše Verše jako píseň Veřejné mínění Veverka Videa Videa o lásce Vinná réva Virtuální prohlídka měst Viry VIVALDI Vlado Kumpan Vlastní vyhledávání Google Vlaštovka VLC Media Player Vlčí mák Vojenská služba Všímavost Vtipy Vtipy a humor Výchova Výlety Vyznání pro Pepču Vzpomínky W. A. Mozart: Turecký pochod Waldemar Matuška Warning WD My Passport Web Clipper Webové kamery Webové stránky Werich What is love When I Fall In Love Wi-Fi WINDOWS Windows 10 Windows Update WPA3 wuauclt.exe XTranslate YouTube Yuneec Breeze 4K létající kamera Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová z-generace Zabezpečené připojení Zahrady Zajímavosti Zákon Zaláskujte se Zálohování Zamilovaný Závist Zdeněk Izer Zdeničko má Zdraví Zdraví a životní styl Zima Zlatá střední cesta Zlatá šedesátá ZLÝ KRÁLÍK Zpravodajství google Zrcadlo Zrychlení počítače? ZVĚŘINA Žebrota ŽEBŘÍKY Židovské Životospráva

Vybraný příspěvek

DOBRÝ VTIP! ...MLUVÍCÍ ŽÁBA JE FAKT SKVĚLEJ KOUSEK

...MLUVÍCÍ ŽÁBA JE FAKT KOUSEK PROGRAMÁTOR Programátor jde po cestě a najednou k němu přiskáče žába a říká: „Já jsem zakletá princez...